پلی وود روسی

پلی وود در اصطلاح به نوعی کامپوزیت های ترکیبی اطلاق میشود که برای ساخت آن از ترکیباتی همچون چوب و ترموپلاست ها استفاده شده است. پلی وود ویژگی های بسیار زیادی دارد که از جمله این مزیت ها میتوان به روش تولید ایده آل، قابلیت رنگ کردن مجدد، دوستدار محیط زیست، غیر سمی بودن، مقاومت بالا در برابر حشرات موذی، مقاوم در برابر رطوبت و همچنین آب و آتش، ضد خش و همچنین ضد ضربه، مقاوم در برابر پوسیدگی، قابل شستشو بودن، نگهداری آسان، زیبایی منحصر بفرد و ابزار خور عالی اشاره نمود. کشورهای زیادی وجود دارند که در زمینه تولید پولی وود فعالیت میکنند که یکی از این کشورها روسیه میباشد. پلی وود روسی از بهترین و با کیفیت ترین پلی وود هایی است که  در کشور ما موجود میباشد. پلی وود روسی تمام مزیت های یک پلی وود که در بالا نیز به آنها اشاره شد را دارا میباشد.

کاربرد پلی وود روسی

کاربرد پلی وود روسی در کشور ما بسیار زیاد میباشد و هم اکنون این نوع از پلی وود را میتوانید از شرکت آریا پولاد یکی از شرکت های توزیع و عرضه کننده انواع پولی وود تهیه نمایید. کاربرد پلی وود امروزه رو به افزایش است و در ساخت کابینت و دیگر وسایل مورد استفاده قرار میگیرد.

پلی وود روسی

خرید پلی وود روسی

پلی وود روسی در همه شرکت ها و فروشگاه ها موجود نیست و تنها برخی شرکت ها مانند شرکت آریا پولاد در زمینه فروش و عرضه آن فعالیت میکنند. برای خرید پلی وود روسی دقت داشته باشید که برخی پولی وود های تقلبی با نام روسی در بازار عرضه میشوند که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. در خرید پلی وود روسی ابتدا اعتبار فروشنده را مورد ارزیابی قرار داده و سپس خرید خود را انجام دهید.

فروش پلی وود روسی

امروزه بیشتر شرکت هایی که ادعا میکنند در زمینه فروش پلی وود روسی فعالیت میکنند در واقع پلی وودهایی را به فروش میرسانند که  از روسیه به ایران وارد نشده اند و از نوع تقلبی هستند. فروش پلی وود روسی در شرکت آریا پولاد نیز صورت میگیرد که پلی وود های موجود در این شرکت کاملا ساخت کشور روسیه و از نوع اورجینال هستند.

قیمت پلی وود روسی

قیمت پلی وود روسی به دلیل اینکه از کشور روسیه وارد ایران میشود و از پلی وودهای وارداتی محسوب میشود کمی بالاتر میباشد. اما قیمت پلی وود روسی موجود در شرکت آریا پولاد بر خلاف سایر شرکت ها مناسب و منصفانه میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :