واشر کاس

واشر کاس از قطعات پر کاربرد برای قالب بندی بتن است که همراه با مهره بولت مورد استفاده قرار میگیرد. واشر کاس بلت هایی که از سوراخ ایجاد شده بر قالب ها عبور میکنند را مهار کرده و جنس سخت این قطعه میتواند فشار حاصل شده را به خوبی تحمل کند.

کاربرد واشر کاس

کاربرد واشر کاس باعث شده تا توزیع نیرو به  یک اندازه صورت گیرد و در نتیجه از  لهیدگی موضعی تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند. کاربرد واشر کاس به دلیل ساختار و شکل ظاهری که دارد موجب شده تا امکان استفاده از حداکثر ظرفیت بلت مهیا شود.

خرید واشر کاس

واشر کاس به دلیل اینکه باید فشار بالای وارد شده از بلت ها را تحمل کند در نتیجه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در خرید واشر کاس باید توجه داشته باشید که کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است و باید واشرهایی را انتخاب کنید که از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار داشته باشند. برای خرید واشر کاس حتما نباید واشرکاس نو را خریداری کنید بلکه واشرهای دست دوم نیز وجود دارند که هم  کیفیت بالایی دارند و هم از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

فروش واشر کاس

واشر کاس دارای بیشترین میزان فروش برای قالب بندی بتن است و همین فروش بالا باعث شده تا برخی از سودجویان اقدام به فروش این قطعه از نوع بی کیفیت کنند. فروش واشر کاس در شرکت هایی که بصورت تخصصی فعالیت میکنند باعث شده تا نوع با کیفیت آن به دست مشتری برسد. شرکت آریا پولاد نه تنها در بخش فروش واشر کاس فعالیت میکند بلکه خود از تولید کننده های این دسته تجهیزات میباشد که کیفیت و دوام قطعات را در اولیت کاری خود قرار  داده است.

قیمت واشر کاس

سازمان و یا ارگانی وجود ندارد که قیمت واشر کاس را تعیین کند و تولید کنندگان و یا فروشندگان در قیمت گذاری آن تاثیرگذار هستند. قیمت واشر کاس که شرکت آریا پولاد تعیین نموده از دیگر فروشندگان و تولید کنندگان بسیار مناسب تر و مصفانه تر است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :