نبشی صفر

از جمله تجهیزاتی که در عملیات قالب بندی به هیچ وجه با بتن تماس حاصل نمیکند نبشی صفر میباشد. نبشی صفر از تجهیزات مناسب برای قالب بندی تیرهایی با جنس آهن میباشد. نبشی صفر قادر است تا دو قطعه قالب را البته با کمک اتصالات مخصوص قالب بندی به یکدیگر متصل کند. نبشی صفر با نام دیگری نیز شناخته میشود که به آن کنج صفر میگویند.

کاربرد نبشی صفر

کاربرد نبشی صفر(کنج صفر) برای اتصال بین قالب های آویزی و همچنین دو قالب عمود بر هم در بخش خارجی بتن میباشد. یکی دیگر از کاربرد نبشی صفر مربوط  به اتصال قالب هایی برای کف پوتر نیز میباشد. درست است که نبشی صفر هیچ تماسی را با بتن برقرار نمیکند اما بدون کاربرد نبشی صفر امکان اتصال قالب ها نیز وجود ندارد پس یکی از تجهیزات ضروری برای قالب بندی محسوب میشود.

خرید نبشی صفر

اگر برای خرید نبشی صفر با شرکت ها و فروشندگان تماس حاصل کرده باشید حتما متوجه شده اید که قیمت های بسیار بالایی را به شما پیشنهاد میکنند. اما اگر برای خرید نبشی صفر با شرکت آریا پولاد تماس حاصل نمایید متوجه قیمت های بسیار مناسب و مقرون بصرفه این شرکت خواهید شد زیرا این شرکت تمام محصولات موجود را در کارخانجات خود تولید میکند که از همین رو قیمت ها نیز تا حد زیادی کاهش پیدا میکنند.

فروش نبشی صفر

فروش نبشی صفر در تعداد بالا توسط شرکت آریا پولاد با تخفیف بسیار خوبی همراه است و قیمت های بسیار مناسبی به مشتری پیشنهاد خواهد شد. در دیگر شرکت هایی که فروش نبشی صفر را انجام میدهند حتی اگر تعداد بالایی از نبشی را خریداری نمایید هیچگونه تخفیفی شامل حال شما نخواهد شد و باید مبلغ زیادی را بپردازید اما شرکت آریا پولاد بر خلاف سایر شرکت ها عمل میکند.

قیمت نبشی صفر

قیمت نبشی صفر ثابت نیست و شرکت ها خود اقدام به قیمت گذاری نبشی صفر میکنند. شرکت آریا پولاد قیمت نبشی صفر را با اینکه شرکت های دیگر قیمت ها را افزایش داده اند بسیار منصفانه در نظر گرفته است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :