مهره خروسکی

از انواع مهره که به عنوان پشت بند به واشر مورد استفاده قرار میگیرد مهره خروسکی میباشد. مهره خروسکی نوعی مهره است که عملیات باز و بسته کردن آن به راحتی انجام میشود و نیازی به اعمال فشار بالا برای باز و بسته کردن آن نیست. مهره خروسکی به دلیل اینکه فشار بالایی به قالب بتن وارد میشود باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. هر چه مهره خروسکی از کیفیت بالایی برخوردار باشد میتواند فشار بالاتری را نیز تحمل کند.

کاربرد مهره خروسکی

مهمترین کاربرد مهره خروسکی در قالب بندی بتن میباشد. مهره خروسکی به گونه ای طراحی و تولید شده است که برای عملیات قالب بندی کاملا مناسب میباشد. کیفیت و همچنین راحت باز و بسته شدن آن باعث شده تا کاربرد مهره خروسکی در قالب بندی بسیار زیاد باشد. کاربرد مهره خروسکی در قالب بندی این مزیت رابوجود می آورد که بعد از محکم شدن در جای خود به هیچ وجه باز نمیشود.

مهره خروسکی

خرید مهره خروسکی

نکته بسیار مهمی در خرید مهره خروسکی وجود دارد که اگر از جمله خریداران این قطعه بسیار پرکاربرد هستید حتما آنرا مد نظر قرار دهید. در خرید مهره خروسکی اگر هزینه آن برای شما سنگین میباشد سعی کنید تا نوع دست دوم آنرا تهیه نمایید. خرید مهره خروسکی دست دوم اگر از نوع با کیفیت باشد بسیار مقرون بصرفه تر خواهد بود.

فروش مهره خروسکی

شرکت آریا پولاد نیز در زمینه فروش مهره خروسکی فعالیت میکند که البته این شرکت یک تفاوت عمده با دیگر فروشندگان دارد. شرکت آریا پولاد در حالی در زمینه فروش مهره خروسکی فعالیت میکند که قطعات موجود برای فروش را در کارخانجات متعلق به خود تولید میکند. به همین دلیل فروش مهره خروسکی در این شرکت کاملا تخصصی و با بهترین قیمت ها انجام میشود.

قیمت مهره خروسکی

قیمت مهره خروسکی نیز در شرکت آریا پولاد کاملا منصفانه و در راستای جلب رضایت مشتری تعیین شده است. قیمت مهره خروسکی موجود در این شرکت پایینتر از دیگر شرکت ها و فروشندگان است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :