قالب مدولار دست دوم

یکی از تجهیزاتی که مختص بتن ریزی برای ساخت سازه های مختلف میباشد قالب مدولار است. قالب مدولار از شکل و ساختار متفاوتی نسبت به سایر قالبها برخوردار است و توسط اتصالاتی که تنها مخصوص این نوع قالب میباشد به یکدیگر وصل شده و در جای خود قرار میگیرند. تمامی اجزای قالب مدولار با دقت کامل و توسط جرثقیل و یا اپراتور نصب شده و سپس عملیات بتن ریزی در داخل آنها شروع میشود. قالب مدولار دست دوم بهترین نوع قالب برای افرادی است که به صورت پروژه ای فعالیت میکنند و نیازی به خرید قالب نو ندارند.

کاربرد قالب مدولار دست دوم

کاربرد قالب مدولار دست دوم یک ویژگی بسیار بزرگ را برای فعالان عرصه ساخت و ساز بوجود آورده است و آن هم صرفه جویی در هزینه های ساخت سازه میباشد. با کاربرد قالب مدولار دست دوم در واقع بار مالی ساخت را تا حدی کاهش میدهید. اگر  تا کنون کاربرد قالب مدولار دست دوم را در دستور کار قرار نداده اید بهتر است از  این نوع قالب ها برای پروژه های آتی استفاده نمایید.

قالب مدولار دست دوم

خرید قالب مدولار دست دوم

با خرید قالب مدولار دست دوم نه تنها در هزینه های ساخت صرفه جویی نموده اید بلکه این ویژگی را نیز برای خود بوجود آورده اید که بتوانید قالب ها را با همان قیمت بفروش برسانید. بسیاری از افراد وجود دارند که خرید قالب مدولار دست دوم را برای انجام تنها یک پروژه انجام میدهند که میتوانند با اتمام پروژه نسبت به فروش آنها با همان قیمت اقدام نمایند.

فروش قالب مدولار دست دوم

فروش قالب مدولار دست دوم در هر شرکتی انجام نمیشود و تنها برخی شرکت ها مانند شرکت آریا پولاد وجود دارند که قالب های دست دوم را بفروش میرسانند. فروش قالب مدولار دست دوم به متقاضیان در حالی انجام میشود که کیفیت قالب ها بسیار بالا بوده و تفاوتی با قالب های نو ندارد.

قیمت قالب مدولار دست دوم

قیمت قالب مدولار دست دوم نسب به قالب های نو بسیار مناسب تر است و اگر از جمله افرادی هستید که قیمت برای شما بسیار مهم است شرکت آریا پولاد پیشنهاد میکند تا حتما از این دسته قالب ها تهیه نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :