قالب تونل

قالب تونل از جمله قالب هایی است که چند سالی میباشد ابداع شده است و برای ساخت سازه های مسکونی و همچنین اداری و تجاری از آن استفاده میشود. قالب تونل به این دلیل تونل نامیده میشود که دیوار و همچنین سقف ها به طور همزمان توسط این قالب ها آرماتور بندی شده و سپس عملیات بتن ریزی انجام میشود.

کاربرد قالب تونل

کاربرد قالب تونل یک مزیت بزرگ و منحصر بفرد را بوجود می آورد که آن هم دوام و استحکام بالای سازه میباشد. همانطور که  گفته شد عملیات بتن ریزی با کاربرد قالب تونل بصورت همزمان انجام میشود که همین موضوع میتواند استحکام سقف و دیوار را چندین برابر افزایش دهد. امروزه کاربرد قالب تونل به دلیل مزیت های بسیار ویژه ای که ایجاد میکند تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است.

خرید قالب تونل

برای خرید قالب تونل به دلیل اینکه این نوع قالب از جمله قالبهای کمیاب میباشد بهتر است تا از شرکت هایی انجام شود که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند. یکی از شرکت هایی که برای خرید قالب تونل میتوانید انتخاب کنید و این نوع قالب را در تعداد نامحدود نیز بفروش میرساند شرکت آریا پولاد میباشد. شرکت آریا پولاد از شرکت هایی است که میتوانید برای خرید قالب تونل با آن تماس حاصل کرده و هر تعداد قالب را که نیاز داشتید تهیه نمایید.

فروش قالب تونل

فروش قالب تونل در تعداد نا محدود در شرکت آریا پولاد در حال انجام است و  میتوانید قالب های مورد نیاز خود را از کارشناسان فروش شرکت بصورت تلفنی تهیه نمایید. فروش قالب تونل در شرکت آریا پولاد با منصفانه ترین قیمت ها صورت میگیرد و همین موضوع در کاهش هزینه های پروژه سهم بسزایی دارد. فروش قالب تونل توسط کارشناسان مجموعه آریا پولاد با مشاوره انجام میشود و میتوانید با کسب اطلاعات بیشتر خرید خود را انجام دهید.

قیمت قالب تونل

اگر تمایل دارید تا خرید خود را از شرکت آریا پولاد انجام دهید پس بهتر است نگران قیمت قالب تونل نباشید زیرا این شرکت قیمت ها را بسیار منصفانه و در راستای حفظ منافع مشتری در نظر گرفته است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :