قالب بتن

بتن از موادی تشکیل شده که بعد از گذشت زمان مشخصی سفت و محکم میشود. برای اینکه بتن تا زمان خشک شدن در جای خود و بدون هیچگونه تغییر شکلی باقی بماند از قالب بتن استفاده میشود. قالب بتن از سازه هایی است که سابقه استفاده از آن به هزاران سال پیش باز میگردد که البته با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، ساختار و همچنین متریال به کار رفته در ساخت آن باتغییرات زیادی مواجه شد.

کاربرد قالب بتن

از قالب بتن برای نگهداری انواع بتن برای ساخت سازه های مسکونی،‌ اداری و تجاری استفاده میشود. کاربرد قالب بتن به سازه خاصی محدود نمیشود ولی در هر سازه ای یک نوع خاص از قالب بتن مورد استفاده قرار میگیرد. انواع قالب بتن برای سازه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به قالب چوبی سنتی، قالب بتن مهندسی، ‌قالب بتن روپوش دار و قالب بتن صندوقی را نام برد.

قالب بتن

خرید قالب بتن دست دوم

برای خرید قالب بتن باید با یک شرکت که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت میکند تماس حاصل کنید. خرید قالب بتن باید پس از مشاوره انجام شود زیرا همانطور که در بالا نیز به آن پرداخته شد انواع قالب بتن وجود دارد که هر یک برای سازه خاصی به کار میرود. بخصوص اگر آشنایی چندانی با قالب بتن ندارید حتما مشاوره قبل از خرید را دریافت نمایید.

فروش قالب بتن دست دوم

شرکت آرایا پولاد به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات مورد نیاز برای ساخت ساختمان آمادگی خود را برای فروش قالب بتن دست دوم و نو اعلام میدارد. فروش قالب بتن دست دوم توسط شرکت آریا پولاد بصورت کاملا تخصصی و زیرا نظر کارشناسان خبره و با تجربه انجام میشود. فروش قالب بتن دست دوم و نو برای پیمانکاران و به طور کلی فعالان عرصه های ساخت و ساز با نازلترین قیمت ها صورت میگیرد.

قیمت قالب بتن

قیمت قالب بتن بستگی به نوع آن دارد. انواع قالب بتن که در بالا نام برده شد وجود دارند که در قیمت آن تاثیرگذار است. قیمت قالب بتن دست دوم و نو در شرکت آریا پولاد بسیار مناسب و پایینتر از قیمت سایر شرکت ها میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :