سولجر نو

سولجر نو از جمله تجهیزاتی است که برای عملیات قالب بندی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند نقش حمایتی را در دو سمت قالب ایفا کند. سولجر نو باعث میشود تا دو قالب در جای خود ثابت بایستند و بعد از آن عملیان بتن ریزی داخل قالب آغاز میشود. سولجر ها از تجهیزات سنگینی نیستند و وزن کمی دارند که همین موضوع نصب آنها را آسان تر کرده است.

کاربرد سولجر نو

بدون استفاده از سولجر نو امکان بتن ریزی در درون قالب وجود نخواهد داشت و همانطور که گفته شد از تجهیزات ضروری و لازم برای انجام بتن ریزی میباشد. کاربرد سولجر نو مزیت های زیادی را در بتن ریزی به وجود آورده است که از جمله این مزایا میتوان به جدا سازی، بالا بردن ضریب ایمنی، نصب بسیار آسان و همچنین سریع، نصب دوباره و مجدد و جذب شیره سیمان را نام برد.

خرید سولجر نو

برای خرید سولجر نو به قیمت ها توجه داشته باشید و خرید خود را عجولانه انجام ندهید. برای خرید سولجر نو اگر استعلام قیمتی از چندین فروشنده مختلف انجام دهید میتوانید بهترین و منصفانه ترین قیمت را بیابید. شرکت آریا پولاد برای خرید سولجر نو این آمادگی را دارد تا استعلام قیمتی را از انواع سولجر در اختیار شما قرار دهد و با اطلاعات و آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

فروش سولجر نو

فروش سولجر نو فقط در شرکت های تولید کننده صورت میگیرد و نباید انتظار داشته باشید که هر فروشنده ای سولجر نو را عرضه کند. فروش سولجر نو در شرکت آریا پولاد در حالی انجام میشود که  این شرکت تمامی محصولات را در کارخانجات خود تولید کرده که همین موضوع میتواند بر روی قیمت ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. فروش سولجر نو توسط شرکت آریا پولاد به حدی بالا میباشد که توانسته تمام نقاط تهران و دیگر شهرها را تحت پوشش خود در آورد.

قیمت سولجر نو

قیمت سولجر نو در هر شرکتی متغیر است و هر فروشنده ای نسبت به تشخیص خود قیمت گذاری این نوع از تجهیزات ساختمانی را انجام میدهد. قیمت سولجر نو در شرکت آریا پولاد کاملا مناسب و پایین تر از قیمت سایر فروشندگان میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :