سولجر

سولجر از تجهیزاتی به شمار میرود که برای قالب بندی دیوارها مورد استفاده قرار میگیرد. در حقیقت سولجر به عنوان پشت بند برای قالب بندی ها کاربرد دارد و میتواند قالب ها را محکم و ثابت در جای خود نگاه دارد. سولجر وزن بسیار کمی دارد و همین موضوع میتواند آنرا به شمع حمایتی در دو سوی دیوار بدل کند. استفاده از سولجر مزیت های زیادی را ایجاد میکند که این مزایا عبارتند از افزایش ضریب ایمنی، قابلیت جداسازی، عدم جذب شیره سیمان، نصب آسان، نصب مجدد و دوام زیاد.

کاربرد سولجر

از جمله کاربرد سولجر باید به قالب بندی دیوارها در مدت زمان کوتاه اشاره نمود. سولجر در مدت کوتاهی میتواند دیوار را برای بتن ریزی آماده کند. عدم استفاده از سولجر باعث میشود تا مدت زمان قالب بندی طولانی تر شود و در نتیجه بتن دیرتر شکل خواهد گرفت. کاربرد سولجر امروزه برای ساخت سازه های بتنی کاملا ضروری است و بدون آن  عملیات ساخت ساختمان پیش نخواهد رفت.

سولجر

خرید سولجر دست دوم و نو

تا این جای کار همانطور که متوجه شدید سولجر از تجهیزات مورد نیاز برای قالب بندی میباشد که کاربرد آن ضروری است. همین موضوع باعث شده تا برای خرید سولجر دست دوم و نو دقت لازم را داشته باشید. خرید سولجر دست دوم و نو باید با در نظر گرفتن مواردی صورت گیرد. انواع سولجر دست دوم و نو وجود دارد که هر یک مورد استفاده خاصی دارد و نمیتوان هر سولجری را برای هر نوع قالب بندی استفاده نمود. خرید سولجر دست دوم و نو باید از شرکت هایی که با این دسته از تجهیزات سر و کار دارند انجام شود تا بتوانند نسبت به نوع استفاده شما بهترین سولجر دست دوم و نو را عرضه نمایند.

فروش سولجر دست دوم و نو

فروش سولجر دست دوم را نیز برخی شرکت ها انجام میدهند که شرکت آریا پولاد به عنوان تولید کننده این دسته از تجهیزات تاکید دارد تا سولجر دست دوم را تنها از شرکت های مطمئن خریداری نمایید. شرکت آریا پولاد عرضه کننده انواع سولجر دست دوم و نو در انواع مختلف و با کیفیت بالا میباشد و نازلترین قیمت ها را نیز برای سولجر در نظر گرفته است. فروش سولجر دست دوم و نو در شرکت آریا پولاد بصورت غیرحضوری نیز انجام میشود و دیگر نیازی به مراجعه به شرکت وجود ندارد. فروش سولجر دست دوم و نو از طریق سایت شرکت و همچنین تلفنی به سراسر کشور انجام میشود.

قیمت سولجر دست دوم و نو

قیمت سولجر به دو عامل نو و دست دوم بودن آن بستگی دارد . قیمت سولجر دست دوم معمولا پایینتر از سولجرهای نو میباشد. البته نباید قیمت سولجر دست دوم باعث شود تا فریب هر فروشنده ای را بخورید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم سولجر دست دوم را بهتر است از شرکت های معتبر و مطمئن مانند آریا پولاد خریداری نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :