جک سقفی نو

جک سقفی نو چیست؟ جک سقفی نو به جک هایی گفته میشود که برای تحمل بار وارد شده از سقف مورد استفاده قرار میگیرد. جک صلیب دار نو همانطور که از نامش نیز پیداست نو و سالم میباشد. جک سقفی نو از فلزی ساخته شده است که میتواند در برابر فشار وارد شده از سقف به خوبی مقاومت کند.

کاربرد جک سقفی نو

کاربرد جک صلیب دار در سازه های مختلف بسیار زیاد میباشد و اگر به ساختمان های در حال ساخت توجه کرده باشید تعداد زیادی از این جک های سقفی را خواهید دید که برای تحمل بار وارد شده از سقف نصب شده اند. کاربرد جک صلیب دار باعث شده تا اجرای سقف های بتنی با سهولت و همچنین سرعت بسیار بالاتری انجام شود و هزینه و مدت زمان ساخت سازه را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

جک سقفی نو

خرید جک سقفی نو

در خرید جک سقفی نو موردی که باید دقت بسیار زیادی بر روی آن خرج دهید استحکام و کیفیت جک میباشد. برای خرید جک نو نباید این موضوع را فراموش کنید که برخی از جک هایی که در شرکت ها بفروش میرسند از کیفیت چندان قابل قبولی برخوردار نیستند و به همین دلیل بعد از چندین بار استفاده خم شده و تغییر شکل میدهند. افرادی که خرید جک صلیب دار نو را از شرکت آریا پولاد انجام داده اند به خوبی میدانند که جک های موجود در این فروشگاه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به راحتی تغییر شکل نمیدهند.

فروش جک سقفی نو

فروش چک سقفی نو در شرکت آریا پولاد به صورت تلفنی نیز انجام میشود و تنها کافی است تا یک تماس با کارشناسان این شرکت برقرار کرده و جک های سقفی مورد نیاز خود را سفارش دهید. فروش جک صلیب دار نو در شرکت آریا پولاد بصورت حضوری نیز انجام میشود اما این شرکت برای سهولت خرید مشتری امکان خرید تلفنی را نیز راه اندازی نموده است.

قیمت جک سقفی

استعلام قیمت جک سقفی را میتوانید از شرکت آریا پولاد انجام دهید زیرا این شرکت به دلیل اینکه از شرکت های تولید کننده میباشد همواره سعی نموده تا بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :