جک سقفی

یکی از بخش های مهم و حساس در ساخت سازه های مختلف اجرای سقف میباشد. سقف های گوناکونی وجود دارد که  میتوان به سقف تیرچه بلوک، سقف طاق ضربی، سقف کامپوزیت، سقف دال بتنی، سقف یوبوت و سقف وافل را نام برد. بر حسب نیاز باید از تجهیزاتی برای نگه داشتن موقتی این دسته از سقف ها استفاده شود که جک سقفی از جمله این تجهیزات میباشد.

کاربرد جک سقفی

جک سقفی انواع مختلفی دارد که جک سقفی صلیب دار و بدون صلیب میباشد. کاربرد جک سقفی صلیب دار و بدون صلیب متفاوت میباشد. هر یک از این جک های سقفی نسبت به نوع سقف به کار برده میشوند. برای اینک به کاربرد جک سقفی پی ببرید میتوانید با شرکت آریا پولاد تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

جک سقفی

خرید جک سقفی

خرید جک سقفی برای افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت میکنند کاملا ضروری است زیرا این دسته افراد به طور مداوم و پشت سر هم پروژه های ساختمانی متعددی را انجام میدهند و باید انواع جک را برای شروع کار در اختیار داشته باشند. خرید جک برقی را میتوان به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام دارد و نیازی نیست تا حتما به دفتر شرکت مراجعه کنید. خرید جک سقفی از شرکت آریا پولاد به راحتی و بصورت تلفنی و یا اینترنتی انجام میشود.

فروش جک سقفی

فروش جک سقفی توسط شرکت ها و فروشندگان مختلف در دو نوع دست دوم و نو انجام میشود. فروش جک سقفی دست دوم در صورتی که از متریال محکم ساخته شده باشد و همچنین هیچگونه مشکلی نداشته باشد ایرادی ندارد اما فروش جک سقفی که کیفیت خود را از دست داده باشد میتواند مشکلات زیادی را بر ای مصرف کننده به وجود آورد. شرکت آریا پولاد جک سقفی دست دوم و با کیفیت بالا را بفروش میرساند و قبل از فروش تمامی جک های سقفی به دقت تست و بررسی میشوند.

قیمت جک سقفی

قیمت جک سقفی نسبت به نو و یا دست دوم بودن آن متفاوت است. قیمت جک سقفی دست دوم پایینتر از جک های نو میباشد. جک سقفی دست دوم بسیار مقرون بصرفه هستند و شرکت آریا پولاد  پیشنهاد میکند که اگر قصد دارید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید جک دست دوم را خریداری نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :