بولت عصایی

بولت عصایی از جمله ابزارهایی است که برای اتصال سولجر به لوله پشت بند افقی برای قالب بندی بتن مورد استفاده قرار میگیرد.  بولت ها معمولا از میلگرد تهیه میشوند و شکل و اندازه مختلفی نیز دارند. انواع بولت عصایی وجود دارد که باید بولت عصایی معمولی، بولت عصایی دو سر دنده، بولت عصایی بیرونی و میان بولت آب بند را نام برد.

کاربرد بولت عصایی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد بولت عصایی انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها نیز کاربرد متفاوتی دارند. کاربرد بولت عصایی معمولی  برای اتصال سولجرها به پشت قالب ها محدود میشود. کاربرد بولت عصایی دو سر دنده بمنظور دفع فشار جانبی بتن میباشد. بولت عصایی بیرونی برای اتصال بولت آب بند مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرد بولت عصایی میان بند نیز برای دفع فشار جانبی بتن بر روی قالب ها و دیوارهای آب بند میباشد.

بولت عصایی

خرید بولت عصایی

برای خرید بولت عصایی به کاربرد هر یک از انواع بولت توجه داشته باشید. اگر برای خرید بولت عصایی اطلاعات کافی را در اختیار ندارید و نمیتوانید تشخیص دهید که چه نوع  بولتی برای فعالیت شما مناسب میباشد باید با کارشناسان شرکت آریا پولاد تماس حاصل کنید. خرید بولت عصایی از شرکت آریا پولاد بسیار اقتصادی و مقرون بصرفه خواهد بود.

فروش بولت عصایی

میزان فروش بولت عصایی بسیار بالا میباشد زیرا در یک پروژه ساختمانی تعداد زیادی از این بولت ها مورد استفاده قرار میگیرد. فروش بولت عصایی با قیمت مناسب در شرکت آریا پولاد نیز انجام میشود و میتوانید با پرداخت هزینه منصفانه ای بولت عصایی را خریداری نمایید.

قیمت بولت عصایی

قیمت بولت عصایی را با استعلام از چندین شرکت میتوانید به دست آورید. اما اگر زمان کافی برای استعلام قیمت بولت عصایی ندارید میتوانید با شرکت آریا پولاد تماس حاصل کرده که یکی از مطمئن ترین و معتبرترین شرکتهای فعال در زمینه فروش و عرضه انواع تجهیزات ساختماتی از قبیل انواع قالب های بتنی و بولت عصایی میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :