اسکافلد نو

نام دیگر داربست مثلثی اسکافلد است. اسکافلد از جمله داربست هایی است که برای ساخت پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد و از تحمل بار و فشار بالایی نیز برخوردار است. اسکافلد نو از اجزای مختلفی تشکیل شده است که این اجزا در کنار یکدیگر داربست اسکافلد را تشکیل میدهند. اسکافلد نو به حدی مقاوم است که میتواند در برابر فشار بتن  در ارتفاع بالا به خوبی طاقت بیاورد و خم نشود.

کاربرد اسکافلد نو

کاربرد اسکافلد در نو پروژه های بزرگ بسیار زیاد است و تا کنون در پروژه های زیادی از این نوع داربست استفاده شده است. کاربرد اسکافلد نو در پل سازی و بطور کلی سازه هایی که در ارتفاع بالا قرار دارند بسیار زیاد است و میتواند فشار وارد شده را به خوبی تحمل کند. کاربرد اسکافلد نو در ساختمان سازی نیز مشهود است اما نه سازه های کوچک.

خرید اسکافلد نو

برای خرید اسکافلد نو تا جای ممکن سعی کنید تا با شرکت هایی تماس حاصل کنید که در زمینه فروش تجهیزات ساختمانی و همچنین انواع قالب های بتنی بصورت اختصاصی فعالیت میکنند. با خرید اسکافلد نو از شرکت آریا پولاد میتوانید بهترین نوع اسکافلد که تولید این شرکت را میباشد را با قیمت بسیار مناسب تر از سایر شرکت ها خریداری نمایید.

فروش اسکافلد نو

تعداد کمی شرکت وجود دارند که در زمینه فروش اسکافلد نو فعالیت میکنند زیرا فروش اسکافلد های نو تنها در شرکت های تولید کننده صورت میگیرد. بیشتر شرکت هایی که در فروش اسکافلد نو فعالیت میکنند تنها بصورت واسطه ای عمل کرده و فروشنده هستند. فروش اسکافلد نو در شرکت آریا پولاد این مزیت را بوجود آورده است تا هر تعداد از داربست های مثلثی یا همان اسکافلد را که نیاز داشتید خریداری نمایید و محدودیتی پیش روی شما نباشد.

قیمت اسکافلد نو

اگر قیمت اسکافلد نو را در بیشتر شرکت ها استعلام کنید متوجه خواهید شد که این نوع داربست با قیمت بالایی بفروش میرسد اما شرکت آریا پولاد به عنوان یک شرکت تولید کننده توانسته قیمت ها را تا حد زیادی ثابت نگاه داشته و یا تا حدی بکاهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :