اسکافلد مثلثی دست دوم

نوعی از داربست اسکافلد وجود دارد که به آن اسکافلد مثلثی گفته میشود. از اسکافلد مثلثی برای پروژه هایی استفاده میشود که در ارتفاع بالا قرار دارند که پل ها یک نمونه از این پروژه ها میباشد. اسکافلد مثلثی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی تغییر حالت نمیدهد. اسکافلد مثلثی از تجهیزات بسیار مقرون بصرفه نیز محسوب میشوند و برای تهیه آن نیازی نیست تا هزینه زیادی را پرداخت نمایید.

کاربرد اسکافلد مثلثی

کاربرد اسکافلد مثلثی در ساخت سازه های گوناگون باعث شده تا به راحتی بتوان به بالاترین قسمت ها برای قالب بندی و بتن ریزی دسترسی پیدا کرد. کاربرد اسکافلد مثلثی تنها برای قالب بندی در ارتفاع بالا نیست بلکه از آن در کفراژ بندی دال های بتنی نیز استفاده میشود. کاربرد اسکافلد مثلثی یک مزیت بسیار بزرگ را ایجاد نموده است که آن هم تحمل وزن بالای سازه میباشد.

اسکافلد مثلثی

خرید اسکافلد مثلثی دست دوم

خرید اسکافلد مثلثی دست دوم از شرکت آریا پولاد برای اشخاصی مناسب است که به دنبال اسکافلد با قیمت های مقرون به صرفه هستند. خرید اسکافلد مثلثی دست دوم این شرکت میتواند از هزینه ها تا حد زیادی بکاهد و صرفه اقتصادی زیادی را در انجام پروژه های گوناگون ایجاد کند.

فروش اسکافلد مثلثی دست دوم

شرکت آریا پولاد برای فروش اسکافلد مثلثی دست دوم برای افراد و شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز سازه های گوناگون فعالیت میکنند تخفیف بسیار خوبی در نظر گرفته است. شرکت آریا پولاد فروش اسکافلد مثلثی دست دوم را نه تنها به شهر تهران بلکه به شهرهای دیگر کشور نیر در نظر گرفته است. فروش اسکافلد مثلثی دست دوم به تعداد بالا نیز انجام میشود و هیچ گونه محدودیتی در عرضه این تجهیزات وجود ندارد.

قیمت اسکافلد مثلثی دست دوم

قیمت اسکافلد مثلثی دست دوم در شرکت آریا پولاد بسیار مناسبتر از سایر شرکت ها میباشد. شرکت هایی که تنها در زمینه فروش اسکافلد دست دوم و نو فعالیت میکنند توانایی کاهش و یا ثابت نگاه داشتن قیمت های خود را ندارند ولی شرکت آریا پولاد به عنوان یک شرکت برتر تولید کننده توانسته قیمت اسکافلد مثلثی دست دوم را تا حدی کاهش دهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :