اسکافلد دست دوم

اسکافلد نوعی داربست میباشد که در ساخت سازه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و نام دیگر آن داربست مثلثی میباشد. اسکافلد یا همان داربست مثلثی از لوله های استانداردی تشکیل شده است که این لوله ها به وسیله دستگاه جوش به یکدیگر متصل شده و در محل پروژه نصب و مورد استفاده قرار میگیرند. اسکافلد از جمله تجهیزاتی است که میتوان نوع دست دوم آنرا نیز مورد استفاده قرار داد. اسکافلد دست دوم اگر کیفیت بالایی برخوردار بوده و شکل ظاهری آن دستخوشتغییراتی نشده باشد را میتوان مورد استفاده قرار داد.

کاربرد اسکافلد دست دوم

کاربرد اسکافلد دست دوم در سازه های مختلف بسیار زیاد است و از آن برای عملیات بتن ریزی استفاده میشود. کاربرد اسکافلد دست دوم این ویژگی را به وجود می آورد تا وزن بسیار زیاد بتن و همچنین دیگر مصالحی که برای بتن ریزی مورد استفاده قرار میگیرد به خوبی تحمل شود که این تحمل وزن در برخی از داربست ها وجود ندارد و منجر به خم شدن آنها خواهد شد.

اسکافلد دست دوم

خرید اسکافلد دست دوم

همانطور که در ابتدای این مطلب نیز به آن اشاره شد اسکافلد از تجهیزاتی است که باید وزن بالایی را متحمل شود که از همین رو در هنگام خرید اسکافلد دست دوم باید از عدم وجود نقص و تغییر شکل بر روی این نوع داربست اطمینان حاصل کنید. خرید اسکافلد دست دوم به طور کلی بسیار مقرون بصرفه میباشد زیرا میتوانید آن را بعد از اتمام پروژه به فروش برسانید.

فروش اسکافلد دست دوم

میزان فروش اسکافلد دست دوم در شرکت هایی که قدیمی تر و با تجربه تر هستید بسیار بیشتر است. میزان فروش اسکافلد دست دوم در شرکت آریا پولاد نیز به دلیل اینکه از شرکت های با سابقه و قدیمی مییباشد نیز بسیار بالا است.

قیمت اسکافلد دست دوم

قیمت اسکافلد دست دوم در شرکت آریا پولاد با اینکه بیشتر شرکت ها قیمت های خود را افزایش داده اند تغییری نکرده است و میتوانید با پرداخت مبلغ بسیار مناسبی خرید خود را انجام دهید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :