اسکافلد

نوعی از داربست که برخی به آن داربست مثلثی نیز میگویند اسکافلد نام دارد. اسکافلد متشکل از تعدادی لوله های داربست است که این لوله ها نیز در کارخانه مونتاژ شده اند. اسکافلد از جمله داربستهایی میباشد که برای بتن ریزی پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. اسکافلد هیچ گونه درز و شکافی ندارد که همین موضوع مقاوت آنرا  تا حد بسیار زیادی افزایش داده است. اسکافلد همچنین برای پروژه هایی که در ارتفاع زیاد هستند نیز کاربرد فراوانی دارد.

کاربرد اسکافلد

کاربرد اسکافلد در ساخت سازه های گوناگون بسیار زیاد میباشد و بهتر است بدانید که این نوع داربست برخلاف سایر تجهیزات میتواند در بسیاری از پروژه ها استفاده شود. کاربرد اسکافلد محدود به سازه های با ارتفاع بلند نمیشود و از آن برای کفراژ بندی دال های بتنی نیز استفاده میشود. کاربرد اسکافلد باعث شده تا بتوان از آن برای ساخت سقف های بتنی با وزن بالا استفاده شود.

اسکافلد

خرید اسکافلد دست دوم و نو

برای خرید اسکافلد بهتر است شرکت هایی را انتخاب کنید که دارای سابقه فروش در این زمینه باشند. معمولا شرکت هایی میتوانند انواع اسکافلد دست دوم و نو متناسب با فعالیت شما  را عرضه نمایندکه از تخصص بالایی نیز برخوردار باشند. برخی شرکت های تازه کار نیز وجود دارند که میتوانید برای خرید اسکافلد دست دوم و نو از آنها مشاوره بگیرید اما این شرکت ها به دلیل تجربه پایین گزینه چندان مناسبی به شمار نمی آیند.

فروش اسکافلد دست دوم و نو

فروش اسکافلد دست دوم و نو به دو صورت اینترنتی و همچنین حضوری توسط شرکت آرایا پولاد انجام میشود که البته روش حضوری تنها برای افرادی مناسب است که امکان حضور  یافتن در محل شرکت را دارند. فروش اسکافلد دست دوم و نو بصورت اینترنتی و تلفنی انجام میشود و میتوانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل کرده و نسبت به دریافت اطلاعات و سپس خرید اقدامات لازم را انجام دهید.

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد بستگی به نو و دست دوم بودن آن دارد. قیمت اسکافلد نو بالاتر از اسکافلد دست دوم است. قیمت اسکافلد دست دوم و نو در شرکت آریا پولاد کاملا در راستای رضایت مشتری تعیین شده است و میتوانید با استعلام قیمتی که انجام میدهید به قیمت های کاملا مناسب این شرکت پی ببرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :