قالب مدولار

انواع قالب برای بتن ریزی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد که قالب مدولار یکی از آنها میباشد. قالب مدولار پس از آنکه توسط اپراتور به صورت یکپارچه در آورده شد سپس توسط جرثقیل در محل مورد نظر قراتر میگیرد و برای شروع بتن ریزی آماده میشوند. قالب مدولار از جمله قالب هایی است که باعث میشود تا بتن ظاهری بسیار صاف پیدا کند و هیچگونه پستی و بلندی بر روی آن مشاهده نشود.

کاربرد قالب مدولار

کاربرد قالب مدولار تنها محدود به ساخت سازه های مسکونی نمیشود و از این دسته قالب ها برای ساخت هر نوع سازه ای استفاده میشود. کاربرد قالب مدولار نتیجه ای بسیار رضایت بخش خواهد داشت و باعث میشود تا سازه بتنی بدون هیچگونه نقصی فرم بگیرد. در برخی از قالب ها اینگونه نیست و بعد از خشک شدن بتن نقص هایی بر روی آن مشاهده میشود.

خرید قالب مدولار

برای خرید قالب مدولار بهتر است عجله بخرج ندهید و مناسبترین و منصف ترین فروشنده را انتخاب کنید. برای خرید قالب مدولار با شرکت هایی تماس حاصل کنید که حتی المقدور از شرکت های تولید کننده باشند. خرید قالب مدولار از شرکت های تولید کننده این امکان را بوجود می آورد تا قالب با صرف هزینه کم را خریداری کنید. برای خرید قالب مدولار شرکت آریا پولاد یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود زیرا این شرکت از جمله شرکت هایی است که در زمینه تولید و همچنین عرضه انواع قالب بتن رتبه یک کشور را به خود اختصاص داده است.

فروش قالب مدولار

فروش قالب مدولار در شرکت ها امروزه به روشی برای کسب در آمد تبدیل شده است و هیچ تخصصی در این زمینه ندارند. اما فروش قالب مدولار در شرکت هایی که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند این ویژگی را بوجود می آورد تا قالب هایی به مراتب ارزان تر و در عین حال با کیفیت تر را تهیه نمایید.

قیمت قالب مدولار

برخی شرکت ها به حدی قمیت قالب مدولار را افزایش داده اند که امکان خرید برای برخی از فعالان عرصه ساخت و ساز میسر نیست. شرکت آریا پولاد بر خلاف سایر شرکت قیمت قالب مدولار را افزایش نداده است و میتوانید با مناسبترین قیمت قالب مد نظر خود را خریداری نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :